Mycie dachów Poznań

mycie ciśnieniowe dachów poznań, impregnacja dachów

Posiadanie własnego domu jest jednym z największych marzeń wielu osób. Gdy to pragnienie się ziści, domownicy dokładają wszelkich starań, ażeby ich “cztery kąty” zawsze były zadbane, estetyczne i gustowne. Niestety zdarzają się zabrudzenia, których nie da się usunąć tradycyjnymi metodami. Środki czyszczące działają zbyt słabo na np. smołę, zaprawę, oleje i smary. Do usuwania trudnych zabrudzeń wymagane jest także użycie specjalnego sprzętu. Warto zatem zrezygnować z samodzielności i zamówić firmę zajmującą się usługą jaką jest mycie dachów Poznań.

Mycie ciśnieniowe Poznań

Nie każdy brud można usunąć za pomocą tradycyjnych środków. Czasem są one umiejscowione na niedostępnych obszarach typu dachy, elewacja czy fasady. Próby dotarcia do tych miejsc, może być bardzo niebezpieczne i czasochłonne. Firma nasza zajmuje się myciem ciśnieniowym, usługę wykonujemy szybko i co najważniejsze tanio.

Mycie ciśnieniowe Poznań polega na usuwaniu warstw brudu atmosferycznego, budowlanego, a także motoryzacyjnego. Jest to technika bardzo skuteczna i szybka. Do tego procesu niezbędne jest zastosowanie odpowiednich urządzeń, najlepiej renomowanych firm. Działanie tego typu sprzętu jest bardzo proste. Myjki ciśnieniowe należy w pierwszej fazie podłączyć z ujęciem wody i prądu. W części zwanej “korpusem” znajduje się pompa zwiększająca ciśnienie. Woda przy pomocy przewodu wysokociśnieniowego trafia do pistoletu natryskowego, a stąd woda wydostaje się na zewnątrz.

Mycie ciśnieniowe polega na spłukiwaniu zanieczyszczeń strumieniem wody, którego ciśnienie zostaje wielokrotnie zwiększone (może dochodzić do 20Mpa). Dzięki tak dużej sile urządzenie myjące jest w stanie usunąć każdy rodzaj brudu, zarówno tego świeżego jak też i zastałego.

Impregnacja dachów Poznań

mycie ciśnieniowe dachów poznań, impregnacja dachów

Impregnacja dachów to usługa bardzo istotna dla stanu i wyglądu domu. Każdy dach z czasem się niszczy. Dlatego warto co jakiś czas przeprowadzić jego impregnacje. Impregnacja dachu nie tylko nadaje lepszy wygląd powierzchni, ale także chroni ją przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Zabezpiecza ją przed działaniem wilgoci i mrozu. Zmniejsza także ryzyko porostu mchami i grzybami. Zaimpregnowany obszar staje się odporny na zanieczyszczenia atmosferyczne oraz tłuszcz. Impregnacje dachów przeprowadza się przy użyciu odpowiednich preparatów. Dzięki nim powierzchnie wyglądają jak nowe.

Zaimpregnowany dach nabiera właściwości hydrofobowej. Oznacza to, że wilgoć i woda nie wnikają w strukturę materiału, ale zatrzymują się na zewnątrz. Krople wody spływają po dachu, dzięki czemu powierzchnia nie niszczeje i nie traci swojej właściwości ochronnej. Kolejną korzyścią impregnacji dachu jest odporność na UV. Dzięki czemu dach dłużej zachowuje swój kolor.

Dlaczego nasza firma to najlepszy wybór jeśli chodzi o mycie dachów?

Oferujemy Państwu mycie pokrycia dachowego nowoczesnym, najwyższej jakości profesjonalnym sprzętem. Mycie ciśnieniowe dachów pomaga usuwać nawet stare oraz mocno przylegające do dachu zanieczyszczenia i zabrudzenia, np. w postaci starej farby. Dzięki wykorzystaniu wody rozprowadzanej ciśnieniowi, możemy pozbyć się najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Mycie dachów warto zostawić wykwalifikowanym i wyszkolonym w tym celu specjalistom, którzy sprawią, że Państwa pokrycia dachowe będą wyglądały jako nowe. Nasza firma specjalizuje się w tego typu usługach, dlatego zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu uzyskania indywidualnej oferty sporządzonej zgodnie z Państwa potrzebami i wymaganiami. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Mycie ciśnieniowe Poznań czy warto?

Mycie ciśnieniowe to technika przygotowana przede wszystkim z myślą o dokładnym i detalicznym czyszczeniu. Właśnie z tego względu sprawdza się idealnie przy myciu dachów. Jednym z jej największych plusów jest niewielkie zużycie wody przy czyszczeniu. Takie kompleksowe mycie zawdzięcza swoją skuteczność wypłukiwaniu brudowi również z wnętrza mytej powierzchni. Zaawansowane myjki ciśnieniowe często podgrzewają wodę do odpowiednich temperatur. Przynosi to znacznie bardziej wymierne rezultaty niż mycie zimną wodą.

Mycie ciśnieniowe dachów ze względu na dużą moc myjek jest przeznaczone dla powierzchni o odpowiednim stanie technicznym. W przypadku zbyt dużej eksploatacji dachu jest ono niezalecane i lepiej zdecydować się na niskociśnieniowe sposoby. Oczywiście diagnozą stanu dachów zajmą się wynajęci przez nas profesjonaliści.

Jedną z najważniejszych cech mycia ciśnieniowego jest szybka, skuteczna i opłacalna cenowo usługa. Dobrym sposobem jest także podzielenie kosztów i zdecydowanie się na umycie wszystkich dachów w sąsiedztwie. Dzięki temu cena zostanie podzielona, a wszystkie lokalne dachy będą świetnie wyglądać. Mycie ciśnieniowe Poznań oferowane przez naszą firmę z tych powodów to strzał w dziesiątkę.

Jak wygląda mycie dachów Poznań?

Przy decydowaniu się na skorzystanie z jakiejkolwiek usługi warto wiedzieć na czym polega. Usługa jaką jest mycie dachów Poznań polega na wykorzystaniu specjalistycznych myjek ciśnieniowych, które zostały wyposażone w aparaturę pozwalającą na odpowiednie podgrzanie temperatury wody i wypuszczanie jej pod dużym ciśnieniem. Czasem, aby uzyskać jak najlepszy efekt czyszczenia używa się różnych środków chemicznych jak detergenty.

Częstą obawą przy myciu dachów jest ewentualne uszkodzenie. Przy nieprofesjonalnym wykonywaniu usługi owszem mogłoby dojść do uszkodzenia ze względu na bardzo mocne ciśnienie dyszy. Nasza firma natomiast korzysta jedynie z usług ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie. Właśnie z tych powodów nie trzeba się o to martwić. Przed każdym myciem następuje rozeznanie i przeprowadzenie testów czy dach nadaje się do wykonania usługi.