Usługi budowlane

Jakość wykończenia domu, w decydujący sposób wpływa na poczucie bezpieczeństwa domowego ogniska. Solidny dom to marzenie wielu, dlatego, tak ważne jest, by zwieńczyć jego budowę najlepszej jakości wykończeniem, gwarantującym dobrą izolację i zapewniającym wysoki stopień estetyczności.

Rodzinna firma Dek-Blach wie, jak tego dokonać. Wyróżnia nas ponad dwadzieścia lat pasji i największego zaangażowania w wykonywane prace, owocującego olbrzymim doświadczeniem przekładającym się na wiedzę i realne, praktyczne umiejętności.

Nasza oferta jest niezwykle bogata, w skład, której wchodzą najbardziej pożądane usługi budowlane. Świadczymy pomoc z zakresu dekarstwa, usług ogólnobudowlanych takich jak m. in. malowanie, szpachlowanie, podwieszanie sufitów, wykonywanie ścianek działowych, prace śłusarsko-spawalnicze i instalatorskie. Pomożemy Państwu również w oczyszczaniu mocno zabrudzonych powierzchni. Oferujemy ciśnieniowe mycie dachówek, gontów papowych, elewacji, kostki brukowej i rolet zewnętrznych.

Wszystkie nasze usługi wykonujemy dzięki zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu. Najlepsze urządzenia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i rodzinną tradycją budowlaną to gwarancja świadczenia usług budowlanych na najlepszym poziomie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.