Usługi dekarskie Poznań

Firma Dek-blach Gabryelski to ponad dwudziestoletnia firma, który świadczy usługi dekarskie Poznań. Duże doświadczenie i umiejętności nabyte przez lata cechują Nas najwyższym standardem usług, które wykonujemy.

Nasza firma uczestniczy w Międzynarodowych Mistrzostwach Dekarskich w Zduńskiej Woli w celu zdobycia większych umiejętności i kwalifikacji, dzięki których pogłębiamy wiedzę.

Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich pokryć dachowych, wraz z zakupem i dowozem towaru, naprawianiem wszelkich rodzajów dachów, ale także odśnieżaniem dachów w okresie zimowym.

Wyróżnia Nas szybki termin wykonywania zleceń oraz używanie najwyższej klasy sprzętu. Gwarantujemy dojazd do klienta w celu doradztwa, pomocy w doborze odpowiednich materiałów oraz technologii. Sporządzamy także wstępny kosztorys, który cechuje Nas konkurencyjnymi cenami na rynku.

Nasze usługi świadczymy w zakresie:

  • dekarstwa (gonty dachowe, odśnieżanie dachów, docieplanie dachów, tynkowanie kominów, konserwacje dachów, czyszczenie myjką ciśnieniową różnego rodzaju powierzchni) ,
  • ogólnobudowlanym (szpachlowanie, malowanie, podwieszanie sufitów, drobne prace ślusarsko-spawalnicze, drobne naprawy instalatorskie)
  • profesjonalne czyszczenie ciśnieniowe różnego rodzaju powierzchni: gonty papowe, elewacje, dachówki, kostki brukowe, fasady i rolety zewnętrzne.

Konkurencyjne ceny, gwarancja na wykonywane usługi dekarskie Poznań oraz precyzyjność wykonywania zlecenia to nasze zalety. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby prywatne oraz firmy, które interesuje współpraca z nami.